GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Entegre Mağaza Paneli uygulamasında sizden toplayabileceğimiz herhangi bir bilgiyle ilgili gizliliğinize saygı duymak ve hakkında bilgi vermek Code-Master.Org politikasıdır.


KİŞİSEL ERİŞİLEN VERİ VE DATALAR HAKKINDA

Mağaza Erişim Verileri:

Uygulamamız sağladığı hizmetin doğası itibariyle sizden mağazanıza ait şahsi API-KEY ve ANAHTAR anahtarlarını girmenizi talep etmektedir. Gizliliğinize duyduğumuz saygıdan ötürü bu API-KEY ve ANAHTAR verileri hiçbir şekilde online bir yerde SAKLANMAMAKTADIR. Bu data ayrıca HİÇBİR 3. ŞAHISA GÖNDERİLMEMEKTEDİR.

Girdiğiniz yönetici erişim dataları sadece kendi cihazınızda ve 3. şahısların lokal erişim ihtimalide göz önüne alınarak güvenli bir şekilde saklanmaktadır. Bundan ötürü erişim şifre ve anahtarlarınız sadece sizin tarafınızdan erişilebilmektedir ve başka birisi tarafından erişilememektedir.

Uygulamayı kaldırmanız ve datalarını silmeniz durumunda bu API-KEY ve ANAHTAR datalarıda sadece lokal cihazda tutulduğundan ötürü silinecektir ve yeniden uygulamayı kurmanız durumunda yeniden giriş yapıp kaydetmeniz istenecektir.


Reklam verileri:

Uygulamanın size reklam gösterimini yapabilmesi için minimum düzeyde kişisel bilgi ve data direk olarak AdMob(Google) tarafından uygulama içerisindeki Google AdMob SDK ile toplanabilir. Burada toplanılan bilgiler Google SDK tarafından toplanmaktadır ve bizim tarafımızla bir ilgisi bulunmamaktadır.


UYGULAMA YETKİLERİ HAKKINDA

INTERNET
Uygulamanın temel işlevleri olan reklam ve mağaza data çekim ve gönderme işlemleri için temel gereksinimdir

RECEIVE_BOOT_COMPLETED
Uygulamanın telefon yeniden başlatıldıktan sonra da yeni mesaj ve siparişleri kontrol etmeye devam etmesi için gereklidir

VIBRATE
Uygulamanın temel fonksiyonlarından olan bildirimlerin çalışması için gereken temel özelliklerden biridir

WAKE_LOCK
Uygulamanın temel fonksiyonlarından olan bildirimlerin çalışması ve doğru bir şekilde iletilmesi için gereken temel özelliklerden biridir

BILLING
Aylık üyelikleri alınabilmesi için gereken yetkidir

* OTOMATİK BAŞLATMA
Uygulamanızın arkaplanda çalışmaya devam edebilmesi için gerekir

* BİLDİRİM İZİNLERİ
Uygulamanın anlık bildirimleri hızlıca ve sorunsuz iletmesi için gereken yetkilerdir

* API-KEY ve API-PASS
Uygulamanın ilgili pazaryeri API'si ile işlem yapabilmesi ve data taleplerinde bulunabilmesi için gereklidir. Tamamen lokal olarak tutulmakla birlikte, sadece ilgili olduğu n11, gittigidiyor vb pazaryeri API sistemlerine yapılan taleplerde, talebe eklenerek gönderilmektedir. (N11 API-KEY' inizin n11' e talep yaparken, talebe api-key bilgisileri ekleyerek sizin mağaza sahibi olduğunuzu ispatlaması gibi)

 
Uygulamayı kullanmaya devam ederek, gizlilik ve kişisel bilgilerle ilgili uygulamalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.
Kullanıcı verilerini ve kişisel bilgileri nasıl kullandığımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.